Možnosti platby

MOŽNOSTI PLATBY

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.
 

1. Na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná prepravnou spoločnosťou na zadanú adresu a platíte v hotovosti až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.
 

2. V hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku priamo u nás, ušetríte na poštovnom. (platba kartou pri osobnom odbere nie je možná).
 

 

3. Internet banking / prevodom na účet

Internet banking (okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly a nemusíte manipulovať s peniazmi. Na využívanie internet bankingu vám stačí:

 

  • Mať zriadený účet v niektorej banke
  • Mať zriadenú službu internet banking

Službu Internet banking ponúka mnoho bánk zadarmo. Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží od konkrétnej banky). Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu pohodlne vypíšete do vopred pripraveného formulára Vašej banky.
 

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

Poštovné je 4,60 €, no pri objednávke nad 60 € je poštovné zdarma.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.