Rum Rammstein 0.70l 40% #GiftBox

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Cena €37,60 vrátane DPH
€31,33    
Kód tovaru 5712718000771
Značka 1423 World Class Spirits
Webová stránka značky 1423.dk
Kategória Rum For All
 
 

Sľubný Rammstein Premium Rum je súčasťou novej produktovej rady, ktorá poteší fanúšikov hudby. Koniec koncov, nemeckú skupinu Rammstein pozná každý, dokonca aj za hranicami Európy. V spolupráci s rockovými hudobníkmi dánska spoločnosť 1423 World Class Spirits prišla s destilátom, ktorý vzdáva hold skupine. Okrem tmavého prémiového rumu Rammstein je k dispozícii vodka a tequila. Logo kapely bolo do dizajnu integrované kreatívnym, dekoratívnym spôsobom. Vnútri elegantnej, modernej fľaše sa nachádza melasový rum z Karibiku, ktorý svieti jantárovo až zlatohnedo.

Čo sa týka arómy a chuti, Rammstein je presne jeden z tých rumov, ktorému nikto nemôže povedať nie. Sladké a ovocné tóny sa navzájom šikovne vyrovnávajú a okrem toho budete cítiť jemný korenistý tón. Bohatý, expresívny Rammstein Premium Rum sa snaží rozmaznávať každého znalca.

Na nemeckom Rum Festivale v októbri dokázal presvedčiť mnohých návštevníkov. Rum sa mieša z rumov z viacerých krajín - Jamajka, Trinidad a Guyana a ide o destiláty vo veku až 12 rokov.

Hmotnosť 1.8 kg