HSE Arrange Framboise Passion & Hibiscus 0,70l 32%

Neohodnotené
 
Výpredaj Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Remeselná macerácia malín, marakuje a kvetov ibišteka. Odtiene sú intenzívnej ružovej farby s červenými odleskami. Vôňa ponúka pozoruhodnú aromatickú hĺbku, kde sa tóny červeného ovocia miešajú s tónmi tropického ovocia.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Bežná cena €34,79
Ušetríte €11,87 (–34 %)
Cena €19,10 bez DPH
€22,92    
Kód tovaru 485
Značka HSE Rhums Martinique
Kategória HSE Arrange Rhums
 

HSE Arrange sa spája s jemnosťou a čerstvosťou svojho poľnohospodárskeho rumu AOC Martinique s jemnými prírodnými vôňami ovocia, ručne vyberaného a krájaného. Viac ovocia a menej cukru!
Chutné a autentické spojenie, ktoré môžete ochutnať úplne prirodzene veľmi čerstvé.

HSE ARRANGÉ FRAMBOISE PASSION & HIBISCUS

HSE Arrange Malina, maracuja a Ibištek, vytvorený s exkluzívnym výberom bieleho rumu HSE AOC Martinique a krásne zrelého ovocia, potešia amatérov hľadajúcich autentickosť a cestu zmyslov. Gurmánsky, exotický zážitok. Prírodný, naturálny produkt!

Remeselná macerácia malín, marakuje a kvetov ibišteka. Odtiene sú intenzívnej ružovej farby s červenými odleskami. Vôňa ponúka pozoruhodnú aromatickú hĺbku, kde sa tóny červeného ovocia miešajú s tónmi tropického ovocia. Na podnebí sa dokonale prelínajú arómy malín a marakuje. Záver ponúka kvetinové a jemné tóny, ktoré prinášajú kvety ibišteka. Prechádzka v bujnej záhrade!

Arrange HSE si môžete vychutnať čisté alebo v kokteile, pri izbovej teplote alebo vychladené.

Hmotnosť 1.6 kg